Kategorie
 Naposledy navštívené
Zatím jste nenavšívili žádný článek / produkt.
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
AKCE -8%

Dezinfekce BEE-SAFE - komplet

Dezinfekce BEE-SAFE - komplet
 
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
Kód produktu
beep933
Běžná cena: 799.00,- Kč Ušetříte: 63.90,- Kč (8%)
607.50,- Kč bez DPH
735.10,- KčCena s DPH
na daný produkt nelze uplatnit: sleva, slevový kupón, věrnostní body
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
BEE-SAFE slouží k desinfekci v úlu. Používá se jako dezinfekční přípravek na dezinfekci v chovu včel. Bee-safe bývá obvykle doporučován při nebezpečných nákazách.

Dezinfekce BEE-SAFE komplet - Aplikátor 30/750 ml a náhradní náplň 600 ml.

BEE-SAFE slouží k desinfekci v úlu. Používá se jako dezinfekční přípravek na dezinfekci v chovu včel. Bee-safe bývá obvykle doporučován při nebezpečných nákazách. Lze použít v případě moru a hniloby včelího plodu.

Složení přípravku Beesafe
Jód <5 %
kyselina fosforečná <10 %
kyselina sírová <10 %
beznábojové smáčedlo <25 %

Použití jako prevence před onemocněním včelstva. Beesafe je účinný proti moru a hnilobě včelího plodu. Přidané barvivo slouží jako indikace účinnosti namíchaného roztoku. Přípravek je kompletně biologicky odbouratelný.

Na výběr je z několika typů balení které najdete v našem eshopu.

30 ml koncentrátu v 750 ml v PE dóze s pěnovým uzávěrem na doplnění vodou, 600 ml koncentrát v PE obalu, Balíček (30/750 ml + 600 ml)
5 l PE kanystry

Návod na použití se řídí Vašim preventivním sanitačním řádem. Namáčejte v lázni, ručně, pěnou nebo postřikem i vysokotlakými vodními přístroji. Na namáčení připravte roztok vhodného objemu v poměru 20 ml/l vody. Rámky, oplodňáčky, česna a drobné nástroje dezinfikujte ponorem na 30 minut. K postřiku připravte čerstvý roztok v poměru 40 ml/l s vodou a zamíchejte (např. 30 ml koncentrátu do 750 ml láhve s pěnovým aplikátorem). Úly a jejich vybavení, nářadí, sklady a transportní techniku ošetřete v dávce 300 ml roztoku na 1 m2. Aplikujte na suchý povrch. Včelařské potřeby které přijdou do styku s potravou včel, nebo lidí po použití opláchněte opláchněte vodou. Na ostatních včelařských pomůckách a zařízení nechte dezinfekci zaschnout.

Pokud mají včelstva klinické příznaky karanténních chorob pak postupujte podle vyhlášených mimořádných veterinárních opatření.

Barva Beesafe je čirá tmavohnědá. Zápach mdlý detergent/jód, pH: 0,

Beesafe je snadno odbouratelný v čističkách. Složky nejsou uvedeny na seznamu možných karcinogenních, mutagenních látek a látek ovlivňující reprodukci.
Žádná ze složek není považována za vysoce toxickou (PBT). Pozor Bee-safe je nebezpečný pro životní prostředí a vysoce toxický pro vodní organismy.

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům: