Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
AKCE -8%

Medomet - 4 r. t. ruční D

Medomet - 4 r. t. ruční D
  • Medomet - 4 r. t. ruční D
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
Kód produktu
beep744
Běžná cena: 11 899.00,- Kč Ušetříte: 951.90,- Kč (8%)
9 047.20,- Kč bez DPH
10 947.10,- KčCena s DPH
na daný produkt nelze uplatnit: sleva, slevový kupón, věrnostní body
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
Medomet tangenciální nerezový pro čtyři rámky. Včelařský medomet s ručním pohonem. Rozměry koše 31 x 46 cm. Medomet s průměrem nádoby ...

Medomet na 4 rámky, nerezový, tangenciální, ruční pohon.

Medomet - tangenciální, ruční pohon, na čtyři rámky. Včelařský medomet je vybaven klikou s manuálním pohonem. Rozměry koše činí 31x46 cm. Jedná se o čtyř rámkový medomet, přičemž průměr nádoby je cca 52 cm. Výška medometu s kovovým podstavcem pak činí 98 cm. Výška kohoutu od země je 37 cm. Všechny části medometu přicházející do styku s medem jsou vyrobeny z nerezu. Převod otáčivé síly kliky je bezproblémový. Práce s tangenciálním medometem je jednoduchá a rychlá. Jedná se o skvělou pomůcku začínajícího včelaře. Převody jsou obohaceny kuličkovými ložisky, která jsou tichá a odolná. Medomety jsou vyrobeny v EU.

Produkt od německého výrobce včelařských potřeb společnosti Heinrich Holtermann.
Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Do všech medometů z naší nabídky se vejde rámek Langstroth na výšku tedy rámky s délkou horní loučky rozměru Langstroth. V popisku je obvykle uveden rozměr koše nebo kazety. Kolem koše nebo kazety je však nahoře i dole ještě prostor. Šířka koše vám naopak udává, jak vysoký rámek se do medometu vejde.

Tento medomet je vhodný na vytáčení většiny používaných rámků. Bez problému v něm vytočíte rámky 39x17, 39x24, 39x27,5, 39x30, všechny velikosti Langstroth od 137 až po 285, Optimal 42x17 a 42x27,5, Dadant, Čechoslovák 37x30, a další.

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům: