Kategorie
 Naposledy navštívené
Zatím jste nenavšívili žádný článek / produkt.
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Košík:je prázdný
bez DPH:0.00,- Kč
s DPH:0.00,- Kč
 Novinky
01.02.2016   Nové FOTO - Vážení návštěvníci fotky z naší galerie jsme tématicky rozdělili do samostatných galerií a zároveň přidali nové fotky z našeho včelaření.
 
01.02.2016   Výroba úlů rok 2016 - Pro tento rok jsme nově zařadili do naší výroby úly Langstroth, stropní krmítka, rámky se šířkou loučky 3 cm a úpravené celodřevěné nástavkové úly. Všechny novinky z naší výroby Vám v nejbližší době ukážeme na úvodní stránce.

Dopravní podmínky

Vážený zákazníku,

na našem e-shopu  máte k dispozici dva základní způsoby dopravy Vámi objednaného zboží.

1. DOPRAVA - Česká Pošta, PPL,DPD

2. OSOBNÍ ODBĚR 

DOPRAVA

DOPRAVA je doručení smluvním přepravcem provozovatele, společností PPL nebo společností Česká pošta. Cena pro DOPRAVU vychází z ceníku dopravce.

Při využití DOPRAVY, můžete zvolit i způsob úhrady dobírkou.

Při DOPRAVĚ balíku na dobírku platíte navíc doběrečné 30,-Kč včetně DPH, při DOPRAVĚ nadrozměrného balíku (palety) na dobírku platíte navíc doběrečné 300-600,-Kč bez DPH dle výsledné váhy balíku.

Součástí zásilky bývá i nepotvrzený záruční list, který vám rádi potvrdíme na našich prodejnách nebo po zaslání poštou. Pokud záruční list u zboží není, jako doklad pro případnou reklamaci slouží daňový doklad - faktura.

Faktura (daňový doklad) je součástí dodávky.

Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený. V případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná.

  

OSOBNÍ ODBĚR BEZ POPLATKU

Prodejna Jevíčko, Kostelní 39

MŮŽETE PLATIT KARTOU!

Výdejní doba: 
Po - Pá  8:30 - 17:00
So          9:00 - 11:00

 Doporučte nás
Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům: