Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Dárkový koš s Královskou medovinou. Pro milovníky královské medoviny jsme připravili královskou medovinu v dárkovém balení. Tři láhve medoviny v...

Dárkový koš s Královskou medovinou

Dárkový koš s Královskou medovinou. Pro milovníky Královské medoviny jsme připravili Královskou medovinu v dárkovém balení. Tři láhve medoviny v dřevěné bedýnce s dřevěnou vlnou.

Můžete si libovolně zvolit z šesti druhů Královské medoviny. Pod obrázky si vyberte tři láhve libovolné příchuti. Na výběr máte medovinu: bylinná, mandlová, ořechová, přírodní, skořicová a zlatá karpatská.

Jak dárkový koš s medovinou vznikl?

Přemýšleli jsme jak nejlépe obdarovat medovinou své blízké a vytvořili jsme tedy dárkové balení medoviny v následující podobě. Tři láhve královské medoviny se krásně vejdou do dřevěné bedýnky s vystýlkou z dřevěné vlny. Takový dárek jistě potěší každého komu zachutnala Královská medovina.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.