Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
7/10
 Nákupní košík
Cart:7 pcs
excl. VAT:26 159.00,- Kč
incl. VAT:31 645.00,- Kč
Medomet tangenciální nerezový pro tři rámky. Včelařský medomet s ručním pohonem.

Medomet - 3 rámky, tangenciální, ruční, nerez, Logar.

Nerezový medomet od slovinské firmy Logar disponuje průměrem bubnu 52 cm. Velikost koše pak činí 37x48 cm. Vejdou se do něj tři velké rámky o šířce 48 cm či šest polorámků. Poháněcí páka je převodována a obsluhu medometu tak zvládne každý. Všechny díly jsou vyrobeny z nerezu a díly přicházející do styku s medem jsou vyrobeny z kvalitního materiálu pro potravinářské účely. Ventil medometu je umístěn v jeho nejnižší části. Zkušenější včelaři by si měli zakoupit ale model medometu s elektrickým pohonem.

K medometu je možnost i pohonu na 12V s motor 120W. K pohonu se nechá dokoupit trafo.

K medometu lze dokoupit i originální elektromotor o výkonu 110W od firmy Logar. Také je možné dokoupit koš na 4 rámky. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.
Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Do všech medometů z naší nabídky se vejde rámek Langstroth na výšku tedy rámky s délkou horní loučky rozměru Langstroth. V popisku je obvykle uveden rozměr koše nebo kazety. Kolem koše nebo kazety je však nahoře i dole ještě prostor. Šířka koše vám naopak udává, jak vysoký rámek se do medometu vejde.

Tento medomet je vhodný na vytáčení většiny používaných rámků. Bez problému v něm vytočíte rámky 39x17, 39x24, 39x27,5, 39x30, všechny velikosti Langstroth od 137 až po 285, Optimal 42x17 a 42x27,5, Dadant, Čechoslovák 37x30, a další.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: