Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Medomet tangenciální, nerezový, pro čtyři rámky. Včelařský medomet s elektromotorem 230V.


Medomet na 4 rámky, tangenciální, nerezový, elektrický 230V

Medomet tangenciální, elektrický, nerezový, pro čtyři rámky. Včelařský medomet vybaven elektrickým motorem 230 V. Rozměry koše činí 28,5x40 cm. Čtyř rámkový medomet s průměrem nádoby 54 cm je vysoký s podstavcem 110 cm. Výška od kohoutku pak činí 40 cm. Všechny části medometu přicházející do styku s medem jsou vyrobeny z nerezu. Převod otáčivé síly z motoru je bezproblémový díky kvalitním ložiskům. Práce s medometem je snadná a jde od ruky. Medomety jsou vyrobeny v EU.

Produkt od německého výrobce včelařských potřeb společnosti Heinrich Holtermann - ApiNord ®.

Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Do všech medometů z naší nabídky se vejde rámek Langstroth na výšku tedy rámky s délkou horní loučky rozměru Langstroth. V popisku je obvykle uveden rozměr koše nebo kazety. Kolem koše nebo kazety je však nahoře i dole ještě prostor. Šířka koše vám naopak udává, jak vysoký rámek se do medometu vejde.

Tento medomet je vhodný na vytáčení většiny používaných rámků. Bez problému v něm vytočíte rámky 39x17, 39x24, 39x27,5, Langstroth od 137, 159, 185, 232, Optimal 42x17 a 42x27,5, Dadant, a další.

Medomet - 4 rámky - nerez - elektrický 230V 1 Medomet - 4 rámky - nerez - elektrický 230V 3 Medomet - 4 rámky - nerez - elektrický 230V 5

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.