Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPD
PPL
WEDO
TopTrans
Medomet tangenciální, nerezový, pro čtyři rámky. Včelařský medomet s elektromotorem 230V.


Medomet na 4 rámky, tangenciální, nerezový, elektrický 230V

Medomet tangenciální, elektrický, nerezový, pro čtyři rámky. Včelařský medomet vybaven elektrickým motorem 230 V. Rozměry koše činí 28,5x40 cm. Čtyř rámkový medomet s průměrem nádoby 54 cm je vysoký s podstavcem 110 cm. Výška od kohoutku pak činí 40 cm. Všechny části medometu přicházející do styku s medem jsou vyrobeny z nerezu. Převod otáčivé síly z motoru je bezproblémový díky kvalitním ložiskům. Práce s medometem je snadná a jde od ruky. Medomety jsou vyrobeny v EU.

Produkt od německého výrobce včelařských potřeb společnosti Heinrich Holtermann - ApiNord ®.

Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Do všech medometů z naší nabídky se vejde rámek Langstroth na výšku tedy rámky s délkou horní loučky rozměru Langstroth. V popisku je obvykle uveden rozměr koše nebo kazety. Kolem koše nebo kazety je však nahoře i dole ještě prostor. Šířka koše vám naopak udává, jak vysoký rámek se do medometu vejde.

Tento medomet je vhodný na vytáčení většiny používaných rámků. Bez problému v něm vytočíte rámky 39x17, 39x24, 39x27,5, Langstroth od 137, 159, 185, 232, Optimal 42x17 a 42x27,5, Dadant, a další.

Medomet - 4 rámky - nerez - elektrický 230V 1 Medomet - 4 rámky - nerez - elektrický 230V 3 Medomet - 4 rámky - nerez - elektrický 230V 5

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: