Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Medomet tangenciální, nerezový, pro čtyři rámky. Včelařský medomet s ručním pohonem. Rozměry koše 28,5 x 40 cm.

Medomet na 4 rámky, tangenciální - nerez

Medomet nerezový, tangenciální pro čtyři rámky. Včelařský medomet je vybaven klikou a manuálním pohonem. Rozměry koše činí 28,5x40 cm. Jedná se o čtyř rámkový medomet, přičemž průměr nádoby je cca 54 cm. Výška medometu s kovovým podstavcem pak činí 110 cm. Výška kohoutu od země je 40 cm. Všechny části medometu přicházející do styku s medem jsou vyrobeny z nerezu. Převod otáčivé síly kliky je bezproblémový. Práce s tangenciálním medometem je jednoduchá a rychlá. Jedná se o skvělou pomůcku začínajícího včelaře. Medomety jsou vyrobeny v EU.

Produkt od německého výrobce včelařských potřeb společnosti Heinrich Holtermann - ApiNord ®.

Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Do všech medometů z naší nabídky se vejde rámek Langstroth na výšku tedy rámky s délkou horní loučky rozměru Langstroth. V popisku je obvykle uveden rozměr koše nebo kazety. Kolem koše nebo kazety je však nahoře i dole ještě prostor. Šířka koše vám naopak udává, jak vysoký rámek se do medometu vejde.

Tento medomet je vhodný na vytáčení většiny používaných rámků. Bez problému v něm vytočíte rámky 39x17, 39x24, 39x27,5, Langstroth od 137, 159, 185, 232, Optimal 42x17 a 42x27,5, Dadant, a další.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: