Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
7/10
 Nákupní košík
Cart:6 pcs
excl. VAT:1 996.00,- Kč
incl. VAT:2 391.00,- Kč
Zvratný medomet, nerezový vhodný pro čtyři rámky. Medomet má elektrický pohon a automatickou regulaci.

Medomet - 4 rámky, zvratný, el. pohon 110W, aut. regulace, nerez, Logar.

Profesionální model Logar 4201 je vhodný pro čtyři rámky či osm polorámků. Průměr bubnu činí 73 cm, velikost koše 27x43x4,5 cm. Váha zařízení pak je 61 kg. Výkon motoru je 110 W/230 V a je automaticky regulován. Uživatel si může vybrat jeden z osmi programů, v nichž medomet dokáže pracovat. Každý z programů má pak minimálně pět kroků. Můžete změnit čas spuštění, směr a rychlost otáčení, ale nabízí se i další parametry ke změně. Obsluha medometu je jednoduchá díky LCD displeji. Membránová klávesnice umožňuje nastavení jednotlivých programů. Medomet zaujme svým kompaktním designem. Jeho provoz je tichý.

Nové pohádky skřítka Medovníčka-1

Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Do všech medometů z naší nabídky se vejde rámek Langstroth na výšku tedy rámky s délkou horní loučky rozměru Langstroth. V popisku je obvykle uveden rozměr koše nebo kazety. Kolem koše nebo kazety je však nahoře i dole ještě prostor. Šířka koše vám naopak udává, jak vysoký rámek se do medometu vejde.

Tento medomet je vhodný na vytáčení většiny používaných rámků. Bez problému v něm vytočíte rámky 39x17, 39x24, Langstroth od 137, 159, 185, 232, Optimal 42x17, Dadant, a další.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: