Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
7/10
 Nákupní košík
Cart:2 pcs
excl. VAT:2 627.00,- Kč
incl. VAT:3 179.00,- Kč
Německý medomet zvratný nerez 230 V pro 6 rámky s automatickou regulací. Kazety 43x25 cm a buben 74 cm.

Medomet - 6 rámky, zvratný, el. pohon 180W, aut. regulace, nerez, Bienen Ruck .

 

Profesionální model od Bienen Ruck pro 6 rámky. Průměr bubnu 73 cm, velikost koše 25 cm x 43 cm x 4,5 cm. Váha celého zařízení je cca. 65 kg. Motor o výkonu 180 W / 230 voltů je automaticky regulován. Uživatel si pouze vybere jeden z 8 programů, ve kterých může medomet pracovat (každý z programů má minimálně 5 kroků). Měnit lze čas spuštění, směr a rychlost otáčení a další parametry. Velmi výkonný model s tichým provozem.

Koš, buben, úchyty nohy atd to vše z nerezu. Medomet má 180W motor a plně automatické elektronické ovládání. 8 programů z toho 3 programy jsou již nastaveny

Vnější průměr bubnu: 74 cm
Vnitřní průměr bubnu: 73 cm
Kazeta o šířce 25 cm vysoká, 43 cm, široká 4,5 cm
Celková výška 133 cm, s motorem 110 cm bez motoru
Medomet má 2 vypouštěcí kohouty. Výška kohoutu od země: 41 cm
Nohy jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Jde o Logar po německou distribucí od Bienen Ruck.

Samozřejmě je možné za příplatek objednat větší variantu s bubnem 95 cm a šířkou kazety 27 cm nebo dokonce 29 cm.

Bienen Ruck - německý dodavatel včelařských potřeb s bezmála stoletou tradicí. Bienen Ruck je člen asociace profesionálních výrobců včelařských potřeb. Historie Bienen Ruck Společnost vyrábí včelařské potřeby již od roku 1926 a byla založena Gustava Nenniger. Výroba a obchod s kvalitními včelařskými potřebami má ve firmě dlouhou tradici. Kromě úlů dodává Bienen Ruck i kompletní sortiment a vybírá ty nejlepší produkty u nichž odhlíží na kvalitu a nesou pak jejich logo. Firma Bienen Ruck je zkratka pro kvalitu, inovaci, spolehlivost, rychlé dodán, dobré ceny.

Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Do všech medometů z naší nabídky se vejde rámek Langstroth na výšku tedy rámky s délkou horní loučky rozměru Langstroth. V popisku je obvykle uveden rozměr koše nebo kazety. Kolem koše nebo kazety je však nahoře i dole ještě prostor. Šířka koše vám naopak udává, jak vysoký rámek se do medometu vejde.

Tento medomet je vhodný na vytáčení většiny používaných rámků. Bez problému v něm vytočíte rámky 39x17, 39x24, Langstroth od 137, 159, 185, 232, Optimal 42x17, Dadant, a další.

Ilustrační video ukazuje sice medomet od Logar, ale jde v podstatě o stejný medomet jen prodávaný pod značkou Bienen Ruck místo Logar.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: