Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Medomet - zvratný, poloautomat, elektrický, nerezový, na šest rámků. Včelařský medomet s elektrickým pohonem. Elektro motor je umístěn v horní části ...

Medomet elektrický nerez 6 rámkový zvratný poloautomat 220V

Medomet - zvratný poloautomat, elektrický, nerezový, na šest rámků Nerezový medomet s elektrickým pohonem umístěným v horní části medometu. Šesti rámkový zvratný medomet vhodný i k vytáčení rámků 39x24.

EWG 6 rámkový zvratný Komfort
Výška medometu 115 cm, průměr bubnu Ø 92 cm,
Hmotnost 65kg
Motor umístěný nahoře napájení 230 V / příkon motoru 200 W
S kovovou výpustí
Vypusť ve výšce 36 cm
Šest zvratných kazet s šířkou 34 cm
Vhodné pro rámky 39 x 24, Zander, Langstroth, Dadant

Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Do všech medometů z naší nabídky se vejde rámek Langstroth na výšku tedy rámky s délkou horní loučky rozměru Langstroth. V popisku je obvykle uveden rozměr koše nebo kazety. Kolem koše nebo kazety je však nahoře i dole ještě prostor. Šířka koše vám naopak udává, jak vysoký rámek se do medometu vejde.

Tento medomet je vhodný na vytáčení většiny používaných rámků. Bez problému v něm vytočíte rámky 39x17, 39x24, 39x27,5, 39x30, všechny velikosti Langstroth od 137 až po 285, Optimal 42x17 a 42x27,5, Dadant, Čechoslovák 37x30, a další.

Ilustrační video k 4 rámkovému provedení.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: