Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
7/10
 Nákupní košík
Cart:6 pcs
excl. VAT:1 405.00,- Kč
incl. VAT:1 700.00,- Kč
Medomet zvratný, nerezový pro šest rámků s elektrickým pohonem a automatickou regulací.

Medomet - 6 rámků, zvratný, el. pohon, aut. regulace, nerez, Logar.

Profesionální model Logar zvratný je vhodný pro šest rámků. Průměr bubnu činí 73 cm, velikost koše 27x41x4,5 cm. Váha zařízení pak je 64 kg. Výkon motoru je 180 W/230 V a je automaticky regulován. Uživatel si může vybrat jeden z osmi programů, v nichž medomet dokáže pracovat. Každý z programů má pak minimálně pět kroků. Můžete změnit čas spuštění, směr a rychlost otáčení, ale nabízí se i další parametry ke změně. Obsluha medometu je jednoduchá díky LCD displeji. Membránová klávesnice umožňuje nastavení jednotlivých programů. Medomet zaujme svým kompaktním designem. Jeho provoz je tichý.

Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Do všech medometů z naší nabídky se vejde rámek Langstroth na výšku tedy rámky s délkou horní loučky rozměru Langstroth. V popisku je obvykle uveden rozměr koše nebo kazety. Kolem koše nebo kazety je však nahoře i dole ještě prostor. Šířka koše vám naopak udává, jak vysoký rámek se do medometu vejde.

Tento medomet je vhodný na vytáčení většiny používaných rámků. Bez problému v něm vytočíte rámky 39x17, 39x24, Langstroth od 137, 159, 185, 232, Optimal 42x17, Dadant, a další.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: