Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Medový krém byl vyvinutý pro boj s vráskami. Chcete-li zmírnit tvorbu vrásek, vyzkoušejte medový krém. Vaše pleť bude sametově hebká a podpořena kolagenem. Zajistíte si regeneraci svého metabolismu.


Medový krém je vhodný pro boj s vráskami. Chcete-li zamezit tvorbě vrásek, vyzkoušejte právě tento krém. Vaše pleť bude hebká a svým složením podporuje krém tvorbu kolagenu a regeneruje Váš buněčný metabolismus. Pleti dodá pružnost a elastičnost. Vaše pokožka bude vyhlazena a na dotek příjemně hebká. Krém obsahuje výtažky z mořských řas, vitamín E a med, který obohacuje pokožku o mnoho vitamínů. Vhodný je pro všechny typy pleti. Balení obsahuje 50 g.

Kosmetika Pleva vám přináší léčivé včelí produkty a výrobky z nich. Pleva se zabývá výrobou léčivých včelích produktů. Značka Pleva to je vlasová kosmetika, medová kosmetika, krémy, tělová kosmetika, výrobky s propolisem, mateří kašičkou, pylem, medem atd.
Medový krém proti vráskám-1 Medový krém proti vráskám-2 Medový krém proti vráskám-3

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.