Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Propolis sprej - Včelpo - 15 ml od českého výrobce. Sprej s propolisem je podpůrný prostředek určený především k péči o dutinu ústní ...

Propolis sprej - Včelpo - 15 ml

 

Propolis sprej - Včelpo - 15 ml od českého výrobce. Sprej s propolisem je podpůrný prostředek určený především k péči o dutinu ústní. Extrakt propolisu, charakteristické vůně propolisu a mentholu, slabě nahořklé chuti. Bohatá směs aktivních látek s výrazným protizánětlivým a antibakteriálním účinkem. Propolis dokonale desinfikuje, ničí nebo brzdí růst některých bakterií, virů, kvasinek a plísní, místně tlumí bolest, má hojivé a regenerační účinky při ekzemovém onemocnění pokožky.

Propolisový sprej je vhodný k potlačení infekcí a zánětů v dutině ústní a nosohltanu, při nachlazení a virových onemocněních horních cest dýchacích, k tlumení bolesti zubů, Masážím dásní při paradentóze, při hojení popálenin.
 

Propolis je přírodní pryskyřičnatá látka, kterou včely sbírají z různých rostlin a stromů. Pomáhá jim udržovat hygienu ve včelstvu a přispívá k obraně proti infekci zvenčí. Propolis v průměru obsahuje 50-60% pryskyřic, 10-12% éterických olejů, 5% pylu, dále silice, organické kyseliny, vitamíny, stopové prvky a flavonoidy.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: