Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
7/10
 Nákupní košík
Cart:2 pcs
excl. VAT:2 627.00,- Kč
incl. VAT:3 179.00,- Kč
Propolisové kapky jsou vhodné na opary a afty. Propolis tišší bolest a regeneruje postižená místa. Kapky působí protizánětlivě, vyživují a podporují obnovu. Jsou vhodné k ošetření popálenin a puchýřů.

Propolisové kapky jsou vhodné k ošetření většiny poškozené kůže. Hodí se na popáleniny, puchýře, odřeniny, štípance, zarudlá místa, opary i afty. Jakmile aplikujete kapky na popáleniny, zabráníte tak bolesti puchýřů. Kapky svým složením s propolisem působí protizánětlivě, hojivě a také regenerují a tišší bolest. Ředěná podoba kapek je využívána k výplachu dutiny ústní. Dokáže léčit záněty a otoky. Kapky také chrání zuby a ulevují od bolesti zubů a můžete je používat v případě zápachu z úst. Budete-li kapky používat dlouhodobě, odstraníte i bradavice a kuří oka. Propolisové kapky jsou vhodným doplňkem ve Vaší lékárničce. Velikost balení činí 22 g.

Kosmetika Pleva vám přináší léčivé včelí produkty a výrobky z nich. Pleva se zabývá výrobou léčivých včelích produktů. Značka Pleva to je vlasová kosmetika, medová kosmetika, krémy, tělová kosmetika, výrobky s propolisem, mateří kašičkou, pylem, medem atd.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: