Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Včelařská strůpková fólie 50 x 50 cm. Strůpkovou fólii využijete zejména v zimním období.


Strůpková fólie - 1ks

Včelařská strůpková fólie 50 x 50 cm. Strůpkovou fólii využijete zejména v zimním období. Je vhodná k zateplení víka úlů a brání i odpařování životně důležité vody. Kapky vody se díky strůpkové fólii kondenzují a včely je tak mohou využívat.

Průhledná plastová strůpková folie o síle 0,4 mm se využívá k zateplení včelích úlů a pro snížení odparu vody prostřednictvím vodních par. Jedná se o průhlednou, potravinářskou, tvrdou PVC folii. Folii lze nechat v úle po celý rok. Její použití se doporučuje zejména v zimě. Dejte si však ale i pozor na nadměrnou vlhkost v úle. Nadměrná vlhkost se projeví plísní. Poslední zejména málo obsednuté rámky vám následně mohou začít plesnivět. Přes toto nebezpečí však doporučujeme strůpkové folie používat nebo alespoň vyzkoušet. Další výhoda je možnost nerušeně sledovat a kontrolovat aktuální stav včelstva

Pod obrázky si můžete zvolit ze 2 variant podložky. Nabízíme klasické podložky 0,4 mm (Ještěd/VCEST) nebo slabší ekonomy variantu silnou 0,2 mm. Materiál a rozměr je tejný, liší se pouze sílou.


(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: