Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
9/10
 Nákupní košík
Cart:2 pcs
excl. VAT:2 627.00,- Kč
incl. VAT:3 179.00,- Kč
Včelí vosk na kůži přináší šetrný balzám ze včelího vosku, který skvěle čistí, udržuje a také kožený sedací nábytek ...


Včelí vosk pro ošetření kůže

Včelí vosk na kůži přináší šetrný balzám ze včelího vosku, který skvěle čistí, udržuje a také oživuje odstín kožených oděvů, motocyklových kombinéz, galanterie, čalounění, koženého sedacího nábytku i automobilových sedaček, jezdeckých postrojů a dalších výrobků. Kvalitně vyčiněná pravá kůže je jedním z nejpříjemnějších materiálů, je však nutné ji chránit, ošetřovat a navlhčovat.  Dokonale změkčuje kůži, zvýrazňuje její barvu a strukturu, vyhlazuje na povrchu a dává příjemnou voskovou vůni. Balzám chrání výrobky před působením vlhkosti, slunečního záření a před prachem. Napouští kůži a tvoří ochranný voskový film, který chrání proti popraskáni a mechanickému poškození. Včelí vosk pro ošetření kůže je vyroben výlučně z přírodních surovin: jemného včelího vosku, balzamického oleje získaného z borovicové pryskyřice a lanolinového oleje. S úspěchem jej využívají renomované restaurátorské dílny hradů, zámků i muzeí, včetně památek chráněných UNESCO (Wawl, Ermitáž, Lancut).

Vosk je odolný vůči vodě, vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě a mléku podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Ošetřený povrch je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný i pro dětské hračky podle EN 71.3).

Vydatnost: 0,25 l na cca 3-6 m2 ošetřované kůže. Doba schnutí: 4 - 12 hod. při normální teplotě 20°C a 50% relatívní vlhkosti. Složení: včelí vosk, CARNAUBSKÝ vosk, lanolín, balzamický terpentýn, rozpouštědla
Balení: 250 ml.

Včelí vosk pro ošetření kůže 1 Včelí vosk pro ošetření kůže 2 Včelí vosk pro ošetření kůže 3

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: