Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
7/10
 Nákupní košík
Cart:2 pcs
excl. VAT:2 627.00,- Kč
incl. VAT:3 179.00,- Kč
Medomet - zvratný , nerezový, na čtyři rámky. Pohon na kliklu a 230 V nebo 12 V.

Zvratný medomet 4 rámkový s pohonem na kliku nebo 230 V a 12 V

Zvratný 4 rámkový medomet, jenž vám nabízí možnost elektrického pohonu na 230 V nebo 12 V navíc můžete využít i kliku. Včelařský medomet s kombinovaným elektrickým 230 V/12 V a ručním pohonem. Čtyř rámkový medomet s průměrem nádoby cca 60 cm. Zvratný medomet vhodný pro rámky 39x24. Rozměry kazety hloubka x cm x šířka x cm.

Výška medometu i s kovovým podstavcem je cca 97 cm. Všechny části medometu které přijdou do styku s medem jsou vyrobeny z nerezu. Zvratný medomet má jednoduché ovládání díky ovládacímu panelu můžete nastavit rychlost otáček. Kazety s rámky se otáčejí podobně jako u vratného medometu jen je musíte otočit ručně. Což je rychlejší než otáčení samotných rámků. Motor umístěn ve spodní části medometu.

Strana bubnu je vyroben z oceli o tloušťce 0,6 mm, spodní kužele vyrobeny z oceli o tloušťce 0,8 mm. Po vytočení jedné strany rámku je nutné kazety ručně zvrátit na druhou stranu a můžete pokračovat ve vytáčení. medomet má víko z plexiskla. Vypouštěcí kohout je také z nerezu.

Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců. Medomety jsou vyrobeny v EU.

Po odzkoušení tohoto medometu, bohužel jeho použití nemůžeme nijak zvlášť doporučit. Z naší vlastní zkušenosti bohužel vidíme, jako velkou nevýhodu tohoto medometu způsob ručního přetáčení kazet s rámky, které je v malém bubnu poměrně složité. Osobně shledáváme za rychlejší otáčení rámků v klasickém tangenciálním medometu, který je možno zakoupit také v kombinaci 230 V a 12 V nebo  v kombinaci 230 V a 12 V + klika a navíc za nižší cenu než tento model.


Klasický tangenciální medomet, který je možno zakoupit také v kombinaci 230 V a 12V nebo v kombinaci 230 V a 12 V + klika

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: