Kategorie
 Kontakt
Včelí prodejna
  Kostelní 39
  56943   Jevíčko
  tel.: +420 777 584 044
  + 420 515535720
 
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
 Nákupní košík
excl. VAT:625.00,- Kč
incl. VAT:756.00,- Kč
 Novinky
21.05.2018   GDPR - Vážení uživatelé, při zpracování objednávky jsme povinni uchovávat a chránit Vaše osobní údaje proto při ukončení objednávky jste seznámeni s rozsahem zpracování a zároveň je vyžadován Váš souhlas. Děkujeme za pochopení
 
01.02.2016   Nové FOTO - Vážení návštěvníci fotky z naší galerie jsme tématicky rozdělili do samostatných galerií a zároveň přidali nové fotky z našeho včelaření.
 
01.02.2016   Výroba úlů rok 2016 - Pro tento rok jsme nově zařadili do naší výroby úly Langstroth, stropní krmítka, rámky se šířkou loučky 3 cm a úpravené celodřevěné nástavkové úly. Všechny novinky z naší výroby Vám v nejbližší době ukážeme na úvodní stránce.
Ukázka z realizací kamerových systémů
 Vybrané zboží

  Výkup medu

  Vážení návštěvníci našich stránek dovolte, abychom Vás informovali o zahájení výkupu medu pro rok 2019. Od 08.06.2019 začínáme vykupovat med pro společnost Medokomerc s.r.o. Výkupní cena květového medu činí až do odvolání 61,- Kč / kg medu. Výkupní cena smíšeného medu včetně lipového 71,- Kč / kg. Výkupní cena medovicového 81,- Kč / kg.
  Vykupovaný med musí být čistý a obsah vody nesmí překročit 21%. Před případným výkupem si prosím zkontrolujte kvalitu Vašeho medu. Pro více informací kontaktujte p. Jaroslava Mauera tel. 777584044. Pro výkup medu Vám na vyžádání budou půjčeny 40kg nádoby.   

  Akce medomety 2019

  Vážení uživatelé naskladnili jsme omezené množství kvalitních českých medometů. Jedná se o typy M500-4E a MZ750-4A. Ke každému objednanému medometu v celkové hodnotě větší než 25000,- Kč dostanete od nás praktický dárek k Vašemu včelaření v celkové hodnotě 600,- Kč. ( Dýmák, rozpěrák a odvíčkovací vidličku ) Medomety s pořizovací hodnotou větší než 30000,- mají dopravu od nás zcela zdarma.

  Včelařské dotace technická pomoc

  Upozorňujeme všechny naše zákzaníky na možnost zíksání Eurodotací na technické zařízení konečný datrum pro podání žádostí je 15. května !!! Pro ty z Vás, kteří se chtějí seznámit s podmínkami uvádíme odkaz ze stránek vcelarstvi.cz kde najdete podrobné informace jakým způsobem postupovat při podání žádosti. Se zpracováním potřebných formulářů Vám rádi pomůžeme. Pro více infromací volejte na tel. 777584044 a nebo naši pevnou linku 515535721. Pěkný den přeje včelařská prodejna
   

  Navýšení ceny poštovného

  Vážení zákazníci, z důvodu změny v podmínkách přepravy u České pošty došlo od měsíce března k navýšení ceny poštovného.
  Děkujeme za pochopení.

  Certifikace Heureka

  Vážení uživatelé,
  Náš obchod Včelí prodejna splňuje podmínky pro získání a udržení certifikátu Ověřeno zákazníky, který rozlišuje obchody poskytující kvalitní služby svým zákazníkům.

  Děkujeme za Vaše hodnocení velice si toho vážíme.

  Výkup medu 2018

  Vážení návštěvníci našich stránek dovolte, abychom Vás informovali o zahájení výkupu medu pro rok 2018 pro společnost Medokomerc s.r.o.
  - výkupní cena květového medu činí až do odvolání 54,- Kč / kg medu.
  - smíšené medy od 80 mS/m do 18% cena 69,- Kč / kg medu
  - medovicový med nad 80 mS/m a  s osahem vody do 18% 79,- Kč / kg medu
  Vykupovaný med musí být čistý a obsah vody nesmí překročit 20%. Před případným výkupem si prosím zkontrolujte kvalitu Vašeho medu. Pro více informací nás  kontaktujte na telefonu 777584044 nebo  přítele Lubomíra Vašíčka na tel. 704 020 293.
  Pro výkup medu Vám na vyžádání budou půjčeny 40kg nádoby. V případě nedostupnosti nám napiště prosím SMS na tel. 777584044. Předem děkujeme za Vámi dodaný med.  

  Výkup vosku

  Oznamujeme aktuální cenu výkupu vosku, která je od 01.01.2018 stanovena na 190,- Kč / kg. Při výkupu je posuzována kvalita vosku. Vosk si od Vás i odvezeme. Zájemci o výkup nás kontaktujte na tel. čísle 777584044 případně na emailu info@vceliprodejna.cz.

  Jste připraveni na novou sezónu 2019 ?

  Vážení návštěvníci našich stránek, postupně se otepluje a naše včelky se chystají na jaro. I my jsme se pro Vás nachystali dostatečnou zásobou úlových zásob - zateplené, nezateplené, plechové víka, stáčecí nádoby, výstavkové úly, medomety. Doporučujeme Vám se dostatečně včas nachystat a co nedříve si objednat úly či zboží z naší nabídky. V plné sézoně dochází k postupnému zpomalení vyřízení.
   

  Nové produkty v naší nabídce

  Vážení uživatelé, od ledna 2018 rozšiřujeme sortiment naší včelařské prodejny o produkty digitálních vah od firmy  Apis Digital. Jedná se o váhy české výroby se zaručenou kvalitou. Část sortimentu bude trvale vystavena i na naší prodejně. Sortiment  najdete v na našich stránkách zde

  Med jak má být

  Vážení zákazníci, v naší prodejně nabízíme kromě kvalitního včelařského vybavení také med přímo z naší včelnice. Pro doložení kvality našeho medu jsme zaslali vzorky z letošní produkce do VÚVč Dol, kde jsme získali pečet kvality s označením MED JAK MÁ BÝT. Více o tomto projektu se dočtete na www.medjakmabyt.cz. Hodnotí se především kvalita medu. Některé parametry kvality se dají změřit, některé ne. Zralost medu se vyznačuje nízkým obsahem vody. Včelař má být trpělivý a nebrat včelám med předčasně. Med nemá být přehřátý, aby neutrpěly citlivé komponenty v něm obsažené. Správné postupy skladování a případného ztekucování medu jsou zřejmé z nízkého obsahu HMF (hydroxymethylfurfural, vzniká zahříváním cukru v kyselém prostředí). Med nesmí obsahovat žádné cizí příměsi, ani řepný cukr nebo zbytky krmných, často škrobových sirupů. Kromě rozborů na základní chemické parametry podle vyhlášky o potravinách č. 76/2003 Sb.zjišťujeme, zda med neobsahuje nežádoucí zbytky krmení (škrob) nebo přísady (karamel). Tyto parametry se měří laboratorními technikami. Kvalitní med navíc musí chutnat. Proto se posuzuje i senzoricky.
  Výsledný rozbor našeho medu je uveden pod následujícím odkazem: Zde
  Prodejní cena ověřeného medu z naší produkce stojí 130,- Kč / kg. Těšíme se na Vaši návštěvu.
   zobraziť

  Vítejte na e-shopu firmy Bc. Jaroslav Mauer s kompletním sortimentem včelařských produktů a zbožím zabývající se zabezpečovací technikou. Veškeré zboží, které najdete a objednáte na našem e-shopu je možné si vyzvednout a některé i prohlédnout v naší kamenné prodejně na adrese Kostelní 39, 569 43 Jevíčko.
  Co Vám nabízíme:

  • různé typy včelích nástavkových úlů- včelí úly 39x24, Langstroth, Tachováky a Čechoslováky + doplňky k úlům.
  • Mateří mřížky a potřeby pro práci se včelami.
  • Potřeby pro práci s voskem a medem.
  • Veškerý potřebný materiál a pomůcky pro výrobu rámků
  • Vybavení na stáčení medu odvíčkování. Medomety ruční i s elektrickým pohonem
  Naším cílem je podpora včelaření v oblasti Moravskotřebovska, Konicka a okolí. Zajištění kvalitního a cenově dostupného zboží  pro všechny začínající i pokročilé včelaře. Tento sortiment jsme Vám zajistili díky spolupráci s několika zavedenými velkoobchody podnikající v této branži v ČR.Dále se budeme snažit přinášet informace a zajímavosti ze života včel a včelařů. Informovat o nových včelařských potřebách a novinkách na trhu.Prezentovat aktivity našich včelařských organizací a sdílet s Vámi zajímavé odkazy ze života včel a dění kolem včelaření.Pro Vaše dotazy  a náměty ke zlepšení našich služeb jsme k dispozici na emailu info@vceliprodejna.cz nebo na telefonních číslech 775782207, 777584044.

  Těšíme se na spolupráci a setkání s Vámi 

  Bc. Jaroslav Mauer
  Antonín Dragoun
  Lubomír Vašíček

   Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: