Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
7/10
 Nákupní košík
Cart:2 pcs
excl. VAT:2 627.00,- Kč
incl. VAT:3 179.00,- Kč
Bajky medového království napsal Štefan Debnár. Nahlédnete v této knize do světa včeliček. Příběh knihy pojednává o malém včelím zámku.

Bajky medového království - Štefan Debnár

Bajky medového království (Štefan Debnár) je překrásná kniha pro malé čtenáře s bajkami ze života včel. Přestože jde o pohádkovou knihu, tak ilustruje však i hluboké pravdy z života lidského. Celé vyprávění je doplněno hezkými barevnými fotografiemi a ilustracemi. Bajky medového království je vhodný dárek (na začátku knihy prostor pro věnování). Uprostřed zeleného sadu stojí krásný malý zámek (včelí úl). Seznamte se prostřednictvím bajek s životem včel v úlu. Poznejte, co dělají včelky po celý rok, kdy pilně sbírají pyl a nektar, který pak proměňují na voňavý med. Zjistěte, kdy a jak včelky odpočívají, jak a čím včelař pomáhá i jaké včelám hrozí nebezpečí. V bajkách medového království poznáte život ve včelíně během jednoho roku, a to jak z pohledu lidí, tak i z pohledu včeliček.

Nakladatel: KNIŽNÍ EXPRES, Autor: Štefan Debnár
ISBN: 978-80-7347-051-7, EAN: 9788073470517
Formát: 30 stran, 300×220×10 mm, česky, Vazba: lesklá, vázaná, pevná a bez přebalu, ilustrace, Rok vydání: 2008, Hmotnost: 0.47 kg.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: