Kategorie
 Kontakt
Včelí prodejna
  Kostelní 39
  56943   Jevíčko
  tel.: +420 777 584 044
  + 420 515535720
 
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPD
PPL
WEDO
TopTrans
 Nákupní košík
Cart:1 pcs
excl. VAT:206.00,- Kč
incl. VAT:249,- Kč
 Novinky
GDPR

Vážení uživatelé, při zpracování objednávky jsme povinni uchovávat a chránit Vaše osobní údaje proto při ukončení objednávky jste seznámeni s rozsahem zpracování a zároveň je vyžadován Váš souhlas. Děkujeme za pochopení Show more...


Nové FOTO

Vážení návštěvníci fotky z naší galerie jsme tématicky rozdělili do samostatných galerií a zároveň přidali nové fotky z našeho včelaření.  Show more...


Výroba úlů rok 2016

Pro tento rok jsme nově zařadili do naší výroby úly Langstroth, stropní krmítka, rámky se šířkou loučky 3 cm a úpravené celodřevěné nástavkové úly. Všechny novinky z naší výroby Vám v nejbližší době ukážeme na úvodní stránce. Show more...

 Vybrané zboží

  Uzavřená prodejna - expedice objednávek

  Vážení zákazníci

  Dne 27.11.2023  bude prodejna od 13:00 hod. uzavřena

  Děkujeme za pochopení

   

  Výkup medu 2023

  Vážení návštěvníci našich stránek dovolte, abychom Vás informovali o zahájení výkupu medu pro rok 2023 pro společnost Medokomerc s.r.o.
  - výkupní cena květového medu činí až do odvolání 82,- Kč / kg medu s obsahem vody 18%

  - výkupní cena lipového medu činí až do odvolání  92,- Kč dle informací od společnosti Medokomerc s.r.o.

  - výkupní cena medovicého medu činí až do odvolání 102,- Kč dle informací od společnosti Medokomerc s.r.o.
  Vykupovaný med musí být čistý a obsah vody nesmí překročit 19%.

  Před případným výkupem si prosím zkontrolujte kvalitu Vašeho medu.

  Pro více informací a objednávka výkupu ( nutno si domluvit termín ) nás  kontaktujte na telefonu p. Mauera 777584044
  Pro výkup medu Vám na vyžádání mohou být půjčeny 40kg nádoby. V případě že se nedovoláte napište prosím SMS na tel. 777584044. Předem děkujeme za Vámi dodaný med.  

  Doprava zdarma

  Vážení zákazníci,

  Zavádíme dopravu zdarma s objednávkou vyšší jak 3000,- pro naše registrované zákazníky !

  !!!POZOR!!! netýká se velkoobjemového zboží jako jsou medomety, úly, velké včelařské zboží, rámkové přířezy,.. atd

  Akce nástavkové úly PROFI duben 2023

  Do konce dubna máme mimořádnou slevu na nejprodávanější typ úlu:

  Nyní máte možnost využít slevu 10% na náš nejprodávánější typ úlu

  AKCE ÚLY ZDE

  !!! Akce platí do vyprodání zásob !!!

  Včelařské dotace - aktuální dotační programu s příspěvkem 80 % vynaložených nákladů.

  Dne 22.2.2023 došlo ke schválení nařízení opatřeních v odvětví včelařství. Od roku 2023 do roku 2027 budou moci včelaři ročně žádat o celkovou podporu 110 milionů korun ročně. Příspěvky mohou včelaři žádat na nákup nového technického vybavení, jehož soupis uvádíme níže. U investic je maximální výše dotace 150 tisíc korun, míra finanční spoluúčasti musí být 20 %, tedy dotace mohou pokrýt až 80 % nákladů na pořízení vybavení.

  Aktuálně již tedy platí přechodné období od 1.1.2023 do 31.7.2023, kdy běží první kolo nově vyhlášených dotací.  Minimální pořizovací cena jednoho zařízení musí být 10 000 Kč vč. DPH, přitom se požadavek může skládat z více zařízení (nákupní ceny jednotlivých zařízení se sčítají, celková hodnota musí být více než 10 000 Kč vč. DPH). Dotace je určena na zařízení pro získávání a zpracování medu a dalších včelích produktů. Dotace činí 80% skutečně vynaložených nákladů na jednotlivé zařízení, nejvýše v částce dle tabulek níže, a celkem v maximální výši na všechna nová zařízení 150 000 Kč. Pokud však bude v ČR převis poptávky, dojde k poměrnému krácení dotace. Je zde důležitá podmínka: dotace na pořízení nového zařízení jsou určeny pro všechny chovatele včel, kteří jsou evidováni u Českomoravské společnosti chovatelů, a.s., nejpozději k 31.12. 2020. Nelze tedy o dotace na technickou pomoc žádat, pokud jste se stali zaevidovanými včelaři po 1.1.2021.

  Tabulka podporovaných zařízení zde

  Pro ty z Vás, kteří se chtějí seznámit s podrobnými podmínkami uvádíme odkaz ze stránek vcelarstvi.cz kde najdete podrobné informace jakým způsobem postupovat při podání žádosti. Se zpracováním potřebných formulářů Vám rádi pomůžeme. Pro více infromací volejte na tel. 777584044. 

  Pěkný den přeje včelařská prodejna

  Výkup vosku

  Oznamujeme aktuální cenu výkupu vosku, která je od 01.01.2023 stanovena na 230,- Kč / kg. Při výkupu je posuzována kvalita vosku. Vosk si od Vás i odvezeme. Zájemci o výkup nás kontaktujte na tel. čísle 777584044 případně na emailu info@vceliprodejna.cz.

  Nově v nabídce - Akátové medy s ořechy nebo s příchutěmi.

  Velmi lákavá kombinace extra lahodného akátového medu s bohatou ořechovou náloží. Ochutnejte tyto oblíbené plody nasáklé tekutým zlatem a zažijte vskutku intenzivní gurmánské opojení.

  OBJEDNÁVEJTE ZDE

  Certifikace Heureka

  Vážení uživatelé,
  Náš obchod Včelí prodejna splňuje podmínky pro získání a udržení certifikátu Ověřeno zákazníky, který rozlišuje obchody poskytující kvalitní služby svým zákazníkům.

  Děkujeme za Vaše hodnocení velice si toho vážíme.

  Vítejte na e-shopu firmy Bc. Jaroslav Mauer s kompletním sortimentem včelařských produktů a zbožím zabývající se zabezpečovací technikou. Veškeré zboží, které najdete a objednáte na našem e-shopu je možné si vyzvednout a některé i prohlédnout v naší kamenné prodejně na adrese Kostelní 39, 569 43 Jevíčko.
  Co Vám nabízíme:

  • různé typy včelích nástavkových úlů- včelí úly 39x24, Langstroth, Tachováky a Čechoslováky + doplňky k úlům.
  • Mateří mřížky a potřeby pro práci se včelami.
  • Potřeby pro práci s voskem a medem.
  • Veškerý potřebný materiál a pomůcky pro výrobu rámků
  • Vybavení na stáčení medu odvíčkování. Medomety ruční i s elektrickým pohonem

  Naším cílem je podpora včelaření v oblasti Moravskotřebovska, Konicka a okolí. Zajištění kvalitního a cenově dostupného zboží  pro všechny začínající i pokročilé včelaře. Tento sortiment jsme Vám zajistili díky spolupráci s několika zavedenými velkoobchody podnikající v této branži v ČR.Dále se budeme snažit přinášet informace a zajímavosti ze života včel a včelařů. Informovat o nových včelařských potřebách a novinkách na trhu.Prezentovat aktivity našich včelařských organizací a sdílet s Vámi zajímavé odkazy ze života včel a dění kolem včelaření.Pro Vaše dotazy  a náměty ke zlepšení našich služeb jsme k dispozici na emailu info@vceliprodejna.cz

  Těšíme se na spolupráci a setkání s Vámi 

  Bc. Jaroslav Mauer
  Zdeněk Ambroz
   

   Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: