Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Včelařský roják rámkové míry 39 x 24 i na r.m. 39 x 27,5 Jednoduchý dřevěný, sololitový rojáček na rámkovou míru 39x24 cm.

Rojáček rámková míra 39 x 24 a 39 x 27,5

Včelařský roják rámkové míry 39x24 a 39x27,5 cm. Jednoduchý dřevěný, sololitový rojáček na rámkovou míru 39x24 cm do kterého se vejde i rámek 39x27,5. Včelařský roják je ideální i pro odkládání rámků. Hodí se však především pro odchyt rojů. Včelařský rojáček poslouží i k dočasnému uložení sebraného roje či smetence. Je vybaven větracím otvorem a uzavíratelným česínkem. Roják je typický svou lehkou konstrukcí, aby bylo možné jej zavěsit na strom nedaleko roje. Po menší úpravě je možné rojáček používat i jako sádku při chovu matek.

Včelařský rojáček je složen z dřevěné konstrukce pobité sololitem. V jeho přední části se nachází větrací síto a také uzavíratelné česínko. Roják je uzavřen víkem, v němž je otvor pro smyk. Můžete tak krmit tekutým krmením (cukerným roztokem).

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.