Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
7/10
 Nákupní košík
Cart:6 pcs
excl. VAT:1 405.00,- Kč
incl. VAT:1 700.00,- Kč
Medomet tangenciální nerezový pro tři rámky s elektrickým pohonem. Medomet s elektrickým pohonem 110.

Medomet - 3 rámky, el. pohon, nerez, Logar

 

Základní model medometu Logar s elektrickým pohonem o výkonu 110 W, který zaručuje pohodlné ovládání. Medomet je určen pro 3 rámky velikosti 48 cm nebo pro 6 polorámků až do 18 cm. Vnitřní průměr medometu je 52 cm, velikost otočného koše je pak 37 x 48 cm. Medomet je vybaven bezpečnostním spínačem, který okamžitě zastaví motor, pokud se otevře víko během provozu. Ventil je umístěn v nejnižší části medometu a pro dokonalý odtok medu jsou všechny hrany svařeny. Tělo medometu je vyrobeno z nerezu a všechny části, které přichází do styku s medem jsou z potravinářky vhodného materiálu.

K medometu je možnost i pohonu na 12V s motor 120W. K pohonu se nechá dokoupit trafo.

K medometu lze dokoupit i originální ruční pohon od firmy Logar. Také je možné dokoupit koš na 4 rámky. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Do všech medometů z naší nabídky se vejde rámek Langstroth na výšku tedy rámky s délkou horní loučky rozměru Langstroth. V popisku je obvykle uveden rozměr koše nebo kazety. Kolem koše nebo kazety je však nahoře i dole ještě prostor. Šířka koše vám naopak udává, jak vysoký rámek se do medometu vejde.

Tento medomet je vhodný na vytáčení většiny používaných rámků. Bez problému v něm vytočíte rámky 39x17, 39x24, 39x27,5, 39x30, všechny velikosti Langstroth od 137 až po 285, Optimal 42x17 a 42x27,5, Dadant, Čechoslovák 37x30, a další.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: