Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
7/10
 Nákupní košík
Cart:7 pcs
excl. VAT:26 159.00,- Kč
incl. VAT:31 645.00,- Kč
Medomet tangenciální nerezový pro čtyři rámky s ručním pohonem. Rozměry koše 28,5 x 43 cm.

Medomet - 4 rámky, ruční, nerez, Logar.

Větší model medometu Logar s ručním pohonem vhodný pro čtyři rámky. Včelařský medomet je vybaven klikou a manuálním pohonem. Rozměry koše činí 28,5x43 cm. Medomet je konstruován tak, aby jeho provoz zvládly i ženy, které nemají takovou sílu. Medomet je vybaven ruční brzdou pro zastavení otáčivé části. Váha činí 22 kg. Většina dílů je vyrobena z nerezového materiálu, ostatní díly jsou vyrobeny z potravinářsky nezávadného materiálu. Ventil je umístěn v nejnižší části medometu a vnitřní hrany jsou zahlazeny, aby uvnitř nezůstával med.

K medometu je možnost i pohonu na 12V s motor 120W. K pohonu se nechá dokoupit trafo.

K medometu lze dokoupit i originální elektromotor o výkonu 110W od firmy Logar. Také je možné dokoupit koš na 3 rámky. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Do všech medometů z naší nabídky se vejde rámek Langstroth na výšku tedy rámky s délkou horní loučky rozměru Langstroth. V popisku je obvykle uveden rozměr koše nebo kazety. Kolem koše nebo kazety je však nahoře i dole ještě prostor. Šířka koše vám naopak udává, jak vysoký rámek se do medometu vejde.

Tento medomet je vhodný na vytáčení většiny používaných rámků. Bez problému v něm vytočíte rámky 39x17, 39x24, 39x27,5, Langstroth od 137, 159, 185, 232, Optimal 42x17 a 42x27,5, Dadant, a další.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: