Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
7/10
 Nákupní košík
Cart:6 pcs
excl. VAT:1 996.00,- Kč
incl. VAT:2 391.00,- Kč
Medomet zvratný, nerezový, pro šest rámků s elektrickým pohonem 110W.

Medomet - 6 rámků, zvratný, el. pohon 110W, nerez, Logar.

Model Logar zvratný je vhodný na šest rámků. Průměr bubnu činí 73 cm a vnitřní koš je o velikosti 25x41x4,5 cm. Váha tohoto modelu je více jak 60 kg. Model dokáže pojmout šest rámků současně. Nechybí mu pohon motorek s výkonem 110 W/230 V. Řadí se mezi modely vyšší řady, který však nemá automatickou regulaci jako ostatní medomety z této třídy. Medomet je vhodný pro včelaře, kteří zvládnout ovládat pohon sami, ale potřebují zpracovat více rámků současně. Nemusí tak utrácet zbytečně za regulaci. Kvalita zpracování je na vysoké úrovni. Medomet má výpust na dnu zařízení s hladkými hranami, které zabraňují ulpívání medu.


Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Do všech medometů z naší nabídky se vejde rámek Langstroth na výšku tedy rámky s délkou horní loučky rozměru Langstroth. V popisku je obvykle uveden rozměr koše nebo kazety. Kolem koše nebo kazety je však nahoře i dole ještě prostor. Šířka koše vám naopak udává, jak vysoký rámek se do medometu vejde.

Tento medomet je vhodný na vytáčení většiny používaných rámků. Bez problému v něm vytočíte rámky 39x17, 39x24, Langstroth od 137, 159, 185, 232, Optimal 42x17, Dadant, a další.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: