Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
7/10
 Nákupní košík
Cart:2 pcs
excl. VAT:107.00,- Kč
incl. VAT:130.00,- Kč
Medomet zvratný, nerezový pro osm rámků s eleketrickým pohonem a automatickou regulací.

Medomet - 8 rámků, zvratný, el. pohon, aut. regulace, nerez, Logar

Profesionální medomet Logar je zvratný a vhodný na osm rámků. Je osazen automatickou regulací. Medomet má průměr 95 cm a vnitřní koš je o velikosti 27x43x4,5 cm. Váha kompletu činí více jak 115 kg. Automatická regulace se stará o kompletní proceduru vytáčení. Regulace nabízí osm programů po pěti cyklech. Automatickou regulaci můžete dle potřeby i vypnout a pohon ovládat ručně. Motor je o výkonu 370 W/230 V. Medomet má kompaktní, nerezové provedení s tichým chodem. Jedná se o nejvýkonnější model v nabídce. Výkonnější modely můžeme dodat dle Vašeho přání.

Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Do všech medometů z naší nabídky se vejde rámek Langstroth na výšku tedy rámky s délkou horní loučky rozměru Langstroth. V popisku je obvykle uveden rozměr koše nebo kazety. Kolem koše nebo kazety je však nahoře i dole ještě prostor. Šířka koše vám naopak udává, jak vysoký rámek se do medometu vejde.

Tento medomet je vhodný na vytáčení většiny používaných rámků. Bez problému v něm vytočíte rámky 39x17, 39x24, Langstroth od 137, 159, 185, 232, Optimal 42x17, Dadant, a další.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: