Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Krásné svazové sklenice se znakem Českého Svazu Včelařů a nápisem Český med. Tyto sklenice jsou opravdu velmi povedené, pro Váš med jako ulité.


Sklenice na med typ Včela 720 ml - 10 kusů

Krásné svazové sklenice se znakem Českého Svazu Včelařů a nápisem Český med. Tyto sklenice jsou opravdu velmi povedené, pro Váš med jako ulité. Použitím těchto sklenic svému medu rozhodně neuděláte ostudu. Součástí tohoto balení jsou samozřejmě také víčka se stejnou grafickou úpravou, jaká je použita i na sklenicích. Použitím těchto sklenic ideálně propagujete nejenom svůj domácí med, ale i celé české včelařství. Velikost sklenice (720 ml) je zvolena schválně, při jejím naplnění cca 3 mm pod okraj se do ní vejde 1kg medu (s obsahem vody 18 %).

Sklenice samostatně nezasíláme. Můžete si objednat pouze celou paletu sklenic bez víček, pak získáte DOPRAVU ZDARMA. Osobní odběr je možný bez omezení dle skladových zásob.
Sklenice na med typ Včela 720 ml + víčko (balení 10 ks)-1 Sklenice na med typ Včela 720 ml + víčko (balení 10 ks)-4 Sklenice na med typ Včela 720 ml + víčko (balení 10 ks)-2


(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: