Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
3/10
 Nákupní košík
Cart:5 pcs
excl. VAT:9 536.00,- Kč
incl. VAT:11 538.00,- Kč
S klenice na med 730 ml včela - 6,90 Kč/ks - celá paleta 1404 kusů - doprava zdarma ...

6.90 Kč/ks - sklenice na med 730 ml včela - celá paleta 1404 kusů - DOPRAVA ZDARMA

Sklenice na med 730 ml včela - 6.90 Kč/ks - celá paleta 1404 kusů - doprava zdarma. Pěkná nová svazová sklenice na med s reliéfním znakem ČSV (Český Svaz Včelařů) a též reliéfním nápisem ČESKÝ MED. Tyto sklenice na med s nápisem Český med neudělají vašemu medu ostudu. Sklenice je pěkně baňatá a nálepka s údaji o včelaři a medu se na ni nechá pohodlně nalepit.

Na jednu paletu se vejde 1404 kusů sklenic. Při odběru Vám doporučujeme - připravit si na výměnu paletu EUR (nová bez poškození a hniloby). Jinak vám budeme účtovat zálohu 250 Kč na jednu paletu.

Celé palety sklenic dopravujeme standardně vozidlem s hydr. čelem a paletovým vozíkem. Pro dodání využíváme specializovanou přepravní síť, protože sklo je velmi citlivé na manipulaci. Skládání je zajištěno vozidlem s hydraulickým čelem a paletovým vozíkem.

Platba zálohovou fakturou před dodáním nebo fakturou.

Sklenice medu musí upoutat. Je dobré sklenice opatřit pěknou etiketou. Využijte i jutové přebalů na víčka, různé pečeti atd. Sklenice na med by měl být nové, s etiketou a s puncem kvality

U tohoto produktu je nutná platba předem na účet. Přepravce, který nám zajišťuje přepravu, bohužel neumožňuje inkasovat dobírku. V ceně není zahrnuta europaleta ( buď výměna nebo 290,-Kč )

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.