Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Cedník na med je dvojitý a plastový prum. 28,5 cm. Je vhodný na cezení medu a pasuje na nádoby na med a pod medomet. Je dvojitý, plochý a v plastovém provedení.

Cedníky na med, dvojitý, plastový, s uchy

Cedníky na med, dvojitý, plastový, s uchy prum.  28,5 cm. . Dvojitý cedník na cezení medu, jenž pasuje na nádoby na med a pod medomet. Je dvojitý, plochý a v plastovém provedení. Cedník je buď jemný, nebo hrubý. Má hustší tkanivo – oka 1x1 mm – a řidší tkanivo – oka 2x2 mm. Cedník se používá k cezení čerstvě vytočeného medu. Tento med je nezbytné vycedit od zbytků víček a úlomků plástů, které se v něm nachází. Plastové provedení cedníku zajišťuje potravinářskou nezávadnost a je odolní proti korozi.

Cedníky za akční cenu z důvodu estetických nedokonalostí, viz fotografie. Cedníky jsou samozřejmě plně funkční s plnou zárukou.
Cedník na med dvojitý plastový-2. Cedník na med dvojitý plastový-1. Cedník na med dvojitý plastový-3.


Produkt od německého výrobce včelařských potřeb společnosti Heinrich Holtermann.

Rozměry plastového ceníku jsou: průměr  28,5cm

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.