Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Co se týče našeho cukrového těsta APIVITAL 6*2,5 kg tak nejlepší je Vaše osobní zkušenost. Na našich včelnicích invertem krmíme a jsme s ním spokojeni ...

APIVITAL TĚSTO - řepný invert + cukr

Co se týče našeho cukrového těsta APIVITAL tak nejlepší je Vaše osobní zkušenost. Na našich včelnicích inverty krmíme a jsme sním spokojeni. Doporučujeme těsto APIVITAL každému ozkoušet. Na požádání můžeme dodat reference farem jenž invert používají.

Složení těsta APIVITAL je: nasycená cukerná hmota z velmi jemných mikrokrystalů sacharózy, které jsou velké cca 1/100mm. Tyto krystaly jsou zality sirupem který brání srůstání krystalů. Krmné cukerné těsto je vynikající především k doplňění zásob po zimě, kdy nejde krmit roztokem. Krmné těsto plní lze použít k podnícení kladení matky v předjaří a jaře. Těsto naporcujte a umístěte ideálně na horní loučky pod víko. Těsto po úle neteče. Dávkujte dle potřeby.

Lze použít i do přidávacích klícek. Velice dobrý k podněcování oddělků a lze použít ke krmení na zimu na jednu návštěvu.

Těsto APIVITAL®, použijete tedy především na doplňování zásob v předjaří (podněcování), při tvorbě oddělků, pro přikrmování v bezsnůškovém období, při časném zimním krmení. Na tohle vše je ideální Apivital těsto je na tohle vše ideální.

Stačí pouze naporcovat a podávat.

Obsah balení je 6x2,5 kg
Dodavatel
APIVITAL®.cz

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: