Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPD
PPL
WEDO
TopTrans
• jemná a voňavá mýdlíčka se včelími poklady
• medové mýdlo, mýdlo s propolisem a mýdlo s mateří kašičkou
• roztomilý drobný dárek

Tři voňavá mýdla pro každého

Hmotnost: 3 x 20 g

V balíčku najdete poctivá mýdla obohacená o včelí produkty. Vyzkoušejte je a najděte si to své. Které je které?


Medové mýdlo – žluté

Sladká vůně, jemné účinky. Med pomáhá udržovat pokožku správně hydratovanou, zjemňuje, zvláčňuje a ještě kouzelně voní. Po umytí budete mít pocit hebkosti, pokožka jako kdyby byla náhle jemnější než dříve. Velmi šetrné složení pak celé mýdlo předurčuje k péči o citlivou nebo dětskou pleť, kterou by jiná mýdla mohla podráždit.


Mýdlo s mateří kašičkou – bílé

Kašička je nazývána elixírem mládí, do mýdla jsme ji přidali především pro zjemnění pleti. Toto mýdlo pak napomáhá regeneraci, nevysušuje, velmi pěkně voní a dobře umývá. Je ideální pro každodenní péči o ruce a obličej, doporučit jej můžeme i při koupelích celého těla.

 
Mýdlo s propolisem – hnědé

Nejsilnější z celé trojky. Propolis je velmi účinná složka, která aktivně bojuje proti cizorodým zárodkům, jako jsou bakterie nebo plísně. Mýdlo samotné pak krásně voní, úžasně pění, zbavuje mastnoty a zároveň podporuje zdravý a hebký vzhled pokožky. Mýdlo s propolisem můžete používat jak na běžné denní mytí rukou nebo celého těla, tak i pro systematickou péči o problematickou pleť náchylnou k plísni nebo ekzémům. Dle recenzí našich zákazníků pomáhá i při dalších kožních problémech.

Složení

Mýdlo s propolisem (hnědé): Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Glyceryl Stearate SE, Glyceryl Stearate, Propolis Extract, Palm Acid Glycerin, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, Propylene Glycol, Cocamide MEA, CI 77891 Mýdlo s mateří kašičkou (bílé): Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Glyceryl Stearate SE, Glyceryl Stearate, Royal Jelly, Palm Acid, Glycerin, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, Cocamide MEA, CI 77891, Parfum, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal Medové mýdlo (žluté): Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Glyceryl Stearate SE, Mel, Glyceryl Stearate, Palm Acid, Glycerin, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, Parfum, CI 77891


Kosmetika Pleva vám přináší léčivé včelí produkty a výrobky z nich. Pleva se zabývá výrobou léčivých včelích produktů. Značka Pleva to je vlasová kosmetika, medová kosmetika, krémy, tělová kosmetika, výrobky s propolisem, mateří kašičkou, pylem, medem atd.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: