Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Medový regenerační balzám na ruce s medem a koenzymem Q10 - obsah: 205 ml. Balzám s medem nejen na ruce pro celou Vaší rodinu.

Regenerační medový balzám na ruce s koenzymem Q10 - 205 ml

Regenerační balzám na ruce s medem a koenzymem Q10 - 205 ml. Balzám na ruce s medem a pro celou rodinu. Medový balzám je středně tučný, výživný a ochranný. Balzám s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky s výživou z pravého včelího medu. Regenerační balzám optimalizuje buněčné dýchání, tím pokožku regeneruje a "omlazuje". Balzám na ruce využívá moderní polyakrylátový emulzní systém a je tedy velmi jemný a nedráždivý, navíc má snížený obsah emulgátorů. K funkci stabilizátoru využívá rostlinný polysacharid. Balzám obsahuje kromě medu i mnoho dalších pro pokožku blahodárných substancí, jako je bambucké máslo (karité), panthenol, allantoin, vitamín E a antioxidační extrakt zeleného čaje. Pro Balzám na ruce pro Vaši krásu a zdraví. Obsah: 205ml.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.