Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
8/10
 Nákupní košík
Cart:2 pcs
excl. VAT:2 627.00,- Kč
incl. VAT:3 179.00,- Kč
Voskové mezistěny na rámky 39x24. Mezistěny Stražisko jsou oblíbené mezistěny, které se vyrábí podnik ve Stažisku již mnoho let.

Voskové mezistěny na rámky 39x24. Mezistěny Stražisko jsou oblíbené mezistěny, které se vyrábí podnik ve Stažisku již mnoho let. Fyzický rozměr mezistěny je 370x215 mm, jsou tedy určeny pro rámkovou míru 39x24. Vyráběny jsou ze včelího vosku vykupovaného od českých včelařů, který je během výroby několikrát dezinfikován, dokonale vyčištěn a vylisován do mezistěn. 1 kg těchto mezistěn obsahuje přibližně 14 kusů. Co se týče přidělávání do rámků, většina včelařů doporučuje ji přidělat těsně k horní loučce, tak aby vznikla mezera vespod, kde se včelám lépe dostavuje. Boční mezery nechte obě přibližně stejně velké.

Mezistěny zasíláme na vlastní nebezpečí - doporučujeme osobní vyzvednutí v naší prodejně. Na některé dodávce mezistěn se při delším skladování, nebo skladováním v chladu vytváří na povrchu světlá vosková vrstvička (patina, tzv. voskový květ). Voskový květ je přirozená estetická změna, jenž nemá vliv na kvalitu ani funkčnost mezistěn. Můžete ji velice snadno odstranit teplým vzduchem, ponecháním chvilku na slunci atd.

Hmotnost: 1 kg

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: