Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Nové pohádky skřítka Medovníčka (Jan Lebeda) přinášejí další příběhy oblíbeného skřítka Medovníčka, který žije v chaloupce pod mohutným dubem na pasece v lese.

Nové pohádky skřítka Medovníčka - Jan Lebeda

Nové pohádky skřítka Medovníčka (Jan Lebeda) přinášejí další příběhy oblíbeného skřítka Medovníčka, který žije v chaloupce pod mohutným dubem na pasece v lese. Skřítek Medovníček kamarádí se se všemi zvířátky, stará se o včeličky, které mu za to dávají sladký med, zažívá spoustu příhod třeba s nezbedným strakapoudem, s myškou Eliškou, jíž dokonce vystrojí svatbu, nebo se čmelákem Bzundíkem. V knize Nové pohádky skřítka Medovníčka zažije i velké dobrodružství, když se na podzim vypraví s kukačkami k moři a potom se rozhodne vrátit se sám domů. Nové pohádky skřítka Medovníčka vychází opět s půvabnými ilustracemi Zdeňky Študlarové.

Nakladatel: Nakladatelství Brána, Autor: Jan Lebeda
ISBN: 978-80-7243-531-9, EAN: 9788072435319
Formát: 140 stran, 227 x 194 mm mm, česky, Vazba: lesklá, vázaná, pevná a bez přebalu, barev. ilustrace, Rok vydání: 2011, Vydání: Vyd. 1. Spolupracovali: ilustrace Zdeňka Študlarová

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.