Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
7/10
 Nákupní košík
Cart:5 pcs
excl. VAT:9 536.00,- Kč
incl. VAT:11 538.00,- Kč
Polynet je plastová síť (hrubé pletivo) vhodné na podložku pro odběr vzorků Varroa destruktor. Výška pletiva polymet je cca 80 cm, oka o rozměrech 15 x 15 mm...

POLYNET plastové pletivo výška 82 cm/oka o velikosti 15x15mm cena za 1m.

Plastová síť (hrubé pletivo) Polynet vhodný k zakrytí podložky na měl, při odběru vzorku Varroa Destruktor. Výška pletiva je cca 80 cm, oka jsou o rozměrech 15 x 15 mm. Jedná se o kvalitní pletivo z polyetylenu, které včelaři používají například při Varroa monitoringu. Pletivem zakryjete podložku na měl aby včely měl nevynášely z úlu.

Plastové pletivo se používá i k ochraně stromů a keřů před okusováním škůdci. Síťovina Polymet je velmi odolná proti nízkým teplotám a je dostatečně trvanlivá. Jedná se o  velmi kvalitní plast odolný proti povětrnostním vlivům a UV záření.

Polynet lze položit na podložku na měl a sledovat pak spad roztočů Varroa destructora.

Plastová síť hrubá, pletivo Polynet-1 Plastová síť hrubá, pletivo Polynet-2 Plastová síť hrubá, pletivo Polynet-3

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.