Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Včelařské rukavice z kůže s látkovou manžetou o velikosti 6-11 jsou nedílnou součástí ochranného oděvu včelaře.

Včelařské jemné kožené ochranné rukavice- vel. 7,12

Včelařské rukavice z jemné kůže o velikosti 7,12 jsou nedílnou součástí ochranného oděvu každého včelaře. Včelařské ochranné rukavice jsou k dostání ve velikostech 6-11. Rukavice Vás ochrání před nechtěnými žihadly a jsou vyrobeny z měkkého materiálu. Včelařské rukavice neomezují včelaře při vykonávání práce, chrání jej a zabraňují vniknutí včel do rukávů. Ochrání Vám zápěstí. Rukavice jsou zakončeny hrubou tkaninou, která zabraňuje vniknutí včel do rukávů. Zvolte si pod obrázky požadovanou velikost. Uvedené velikosti 7,12 včelařských kožených rukavic udávají v cm šířku hřbetu ruky v oblasti mezi ukazováčkem a malíčkem.

Včelařské rukavice slouží pro rychlejší a snadnější práci se včelami. Práce s nimi je rychlá a jde dobře od ruky. Včelařské rukavice nabízí dobrou ochranu a praktičnost při manipulaci s nástroji. Včelařské rukavice se vyrábí například z jemné vepřovky, teletiny nebo i jelenice.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.