Kategorie
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
10/10
 Nákupní košík
Cart:4 pcs
excl. VAT:6 988.00,- Kč
incl. VAT:8 456.00,- Kč
Sklenice na včelí med typ Včela 730 ml. Pěkná nová svazová sklenice na med s prostorovým znakem ČSV (Český Svaz Včelařů). Hezká sklenice je základ.

Sklenice na včelí med 730 ml typ Včela

Pěkná sklenice na med typ Včela na 730 ml. (cca 1kg medu) Hezká svazová sklenice na včelí med s reliéfním znakem ČSV (Český Svaz Včelařů) a též reliéfním nápisem ČESKÝ MED. Sklenice na med s logem svazu včelařů neudělají vašemu medu ostudu. Sklenice je baňatá a etiketa s údaji o medu se nechá snadno nalepit. Pokud použijete pěknou sklenici a nové víčko, pomůžete zlepšit kulturu prodeje českého medu a propagaci ČSV. Není vhodné používat na med sklenice třeba po okurkách. Naproti tomu sklenice od svazu včelařů působí mnohem lépe. Výlisek na sklenici zaručuje unikum, že je sklenice určená na med, a ne že se jedná o běžnou zavařovačku.

Sklenice samostatně nezasíláme. Můžete si objednat pouze celou paletu (1404 kusů za 8143 Kč s DPH), pak získáte DOPRAVU ZDARMA. Osobní odběr je možný bez omezení dle skladových zásob. Na osobní odběr je nutné si přinést vlastní obaly. Sklenice máme na prodejně volně narovnané na paletě.

Něco málo o medu. Med nesmí být moc řídký, musí se při pohybu sklenice „převalovat“ a pokud jej budeme lít, tak musí dělat tzv. uzlíky. Krystalizace je přirozenou vlastností medu. Med tak neztrácí nijak svou hodnotu ani jiné vlastnosti. Krystalizace závisí na vzájemném poměru fruktózy a glukózy. Květové medy dříve krystalizují, naopak lesní medy zůstávají delší dobu v tekutém stavu. Do původního tekutého stavu jej lze přivést postupným zahříváním ve vodní lázni do 45°C.

Svazové sklenice na včelí med

Sklenice na med musí upoutat vaše smysly. Je dobré sklenice opatřit pěknou etiketou. Využijte i jutové přebaly na víčka, různé pečeti atd.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: