Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPD
PPL
WEDO
TopTrans
Sklenice na včelí med se včelou 770 ml. Hezká sklenice je základ.

Sklenice na včelí med 770 ml se včelou

Pěkná sklenice na med se včelou na 770 ml. (cca 1kg medu) Hezká sklenice na včelí med s reliéfním znakem včela a též reliéfním nápisem ČESKÝ MED. Sklenice je baňatá a etiketa s údaji o medu se nechá snadno nalepit. Pokud použijete pěknou sklenici a nové víčko, pomůžete zlepšit kulturu prodeje českého medu a propagaci svého medu. Není vhodné používat na med sklenice třeba po okurkách. Výlisek na sklenici zaručuje unikum, že je sklenice určená na med, a ne že se jedná o běžnou zavařovačku.

Sklenice samostatně nezasíláme. Můžete si objednat pouze celou paletu ( 1456 kusů za 13952 Kč s DPH), pak získáte DOPRAVU ZDARMA. Osobní odběr je možný bez omezení dle skladových zásob. Na osobní odběr je nutné si přinést vlastní obaly. Sklenice máme na prodejně volně narovnané na paletě.

Něco málo o medu. Med nesmí být moc řídký, musí se při pohybu sklenice „převalovat“ a pokud jej budeme lít, tak musí dělat tzv. uzlíky. Krystalizace je přirozenou vlastností medu. Med tak neztrácí nijak svou hodnotu ani jiné vlastnosti. Krystalizace závisí na vzájemném poměru fruktózy a glukózy. Květové medy dříve krystalizují, naopak lesní medy zůstávají delší dobu v tekutém stavu. Do původního tekutého stavu jej lze přivést postupným zahříváním ve vodní lázni do 45°C.

Sklenice na med musí upoutat vaše smysly. Je dobré sklenice opatřit pěknou etiketou. Využijte i jutové přebaly na víčka, různé pečeti atd.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: