Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPD
PPL
WEDO
TopTrans
Celodřevěný nástavkový včelí úl, vyrobený z kvalitního dřeva, vhodného pro venkovní použití. Součástí úlu jsou dva nástavky a celozasíťované dno pro pevné stanoviště.

Úl 39x24 se 2 nástavky - Celodřevěný

Celodřevěný nástavkový včelí úl, vyrobený z kvalitního dřeva, vhodného pro venkovní použití. Součástí úlu jsou dva nástavky,  a celozasíťované dno pro pevné stanoviště. BEZ PLECHOVÉHO VÍKA !!!!

V posledních letech popularita celodřevěných úlů stále stoupá, a tak je nyní máte možnost nakoupit i v našem eshopu. Jedná se o velice praktickou variantu, která je vhodná především do nižších nadmořských výšek.

Součástí úlu je dnes také velice populární varroa dno, které je celozasíťované s vysunovací vložkou. Dno tak lze využít k pohodlnému odběru mělu.

Včelí úl 39 x 24 (M) - 2 nástavky - celodřevěný4. cVčelí úl 39 x 24 (M) - 2 nástavky - celodřevěný5. Včelí úl 39 x 24 (M) - 2 nástavky - celodřevěný-5.

Celodřevěný nástavkový úl s dvěma nástavky je vhodný pro středně silná včelstva. V zimním období včely utvářejí zimní chomáč uprostřed na 4 - 5 rámcích, to jim dává dostatek prostoru pro jarní rozvoj. Díky celodřevěné variantě je také zaručen jejich brzký výlet.

K úlu si můžete stejně tak jako ke všem jiným variantám dokoupit také praktické úchopové latě a letáky, které nejsou součástí balení. Ty si lze doobjednat samostatně, nebo si je lze navolit níže jako součást balení.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances: