Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
7/10
 Nákupní košík
Cart:5 pcs
excl. VAT:9 536.00,- Kč
incl. VAT:11 538.00,- Kč
Novinkou v naší nabídce pro rok 2018 je registrovaný přípravek VarroMed (informační leták), který byl schválen Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně (ÚSKVBL) a Státní veterinární správa ČR udělila souhlas s jeho zařazením mezi dotované přípravky (70% dotace).
VarroMed je složen z přírodních látek v kombinaci se dvěma aktivními látkami – kyselinou mravenčí a kyselinou šťavelovou. Dodává se v plastové lahvi o objemu 555 ml s ryskou a takto je připraven k okamžitému použití. Z jednoho balení lze podle počtu včel ošetřit cca 12-36 včelstev.

Prostředek na celoroční boj proti Varoaáze

Pozor na předávkování.
Více informací se dočtete v příloze tohoto produktuv  letáku pro VarroMed a zejména v příbalové informaci.
Doporučujeme ji opravdu přečíst. Žádný lék není zázračný, ale Varromed se dobře hodí jako součást celoročního systému boje s varroázou. Zvláště tam, kde začíná rezistence. Hodí se pro jarní léčení a v podletí.

Nahražuje VarroMed zimní fumigaci?

V zimě nadále doporučujeme tři ošetření bez plodu Varidolem,
z nichž jedno ošetření může (ale nemusí) být nahrazeno VarroMedem.

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.