Kategorie
 Newsletter
 Dopravu zajišťuje
Česká pošta
DPD
PPL
Odborná kniha Včelařství krok za krokem vznikla díky předním odborníkům, pod vedením Prof. Dr. Kaspara Bienfelda ze Včelařského institutu v Hohen Neudorfu.

Kaspar Bienefeld - Včelařství krok za krokem

Odborná kniha Včelařství krok za krokem vznikla díky předním odborníkům pod vedením Prof. Dr. Kaspara Bienfelda ze Včelařského institutu v Hohen Neudorfu. Kniha obsahuje opravdu obsáhlé informace o včelaření, včelařství a chovu včel. Včelařství krok za krokem je ceněné především díky přehlednosti a srozumitelnosti, díky které si z ní odnese spoustu zajímavých informací jak začínající včelař tak profesionál. Součástí knihy jsou i praktické barevné fotografie, které dobře dokreslují vše potřebné. V knize se dočtete vše o péči o včely, zimním klidu, jarním růstu, produkční době i rojení. Nabízí tak široký náhled do včelího světa.

Nakladatel: VÍKEND s.r.o.;
ISBN: 978-80-86891-30-9, EAN: 9788086891309
Formát: 96 stran, 200x150x10 mm, česky, Vazba: lesklá, pevná, fotografie
Rok vydání: 2009 , Autor: Kaspar Bienefeld, Název originálu: Imkern Schritt für Schritt , z německého originálu... přeložila Anna Štorkánová

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.